O nás

Jsme rodinná firma, která vznikla v roce 1991 v Klimkovicích. Založena byla panem Milanem Glučem. V začátcích se jednalo pouze o betonovou výrobu, ale postupem času se firma rozšířila o výrobu plastových produktů.


Společnost Gluc PBS s.r.o. vznikla v roce 2012 a byla navázáním na podnikání pana Milana Gluče, kdy se k němu připojili jeho synové Pavel Gluč a Ing. Martin Gluč. Jelikož se firmě velice daří, výroba plastových produktů byla rozšířena do nových prostor v Ostravě Heřmanicích.


Firma se specializuje na výrobu jímek, přečerpávacích stanic, vodoměrných šachet, bazénů a jejich zastřešení a spoustou dalších plastových výrobků na zakázku. Produkty jsou svařovány nejmodernější možnou technikou. Všechny výrobky jsou certifikovány a prošly zkouškou nepropustnosti.


Díky vysoké kvalitě, příznivé ceně, osobnímu přístupu a rychlému dodání si získala mnoho spokojených zákazníků nejen v České republice, ale i ve střední Evropě. Výhodou je bezesporu doprava po celé České republice i Slovenské republice ZDARMA.


Přístup je jedinečný v tom, že ke každé zakázce přistupujeme individuálně, tudíž naše produkty vytváříme zákazníkům přímo na míru. Na trhu působíme více než 26 let a do budoucna se chceme zařadit mezi špičku v tomto oboru.
Napište nám