Upravit možností cookies

O nás


Firma GLUC PBS s.r.o. byla založena 10. 1. 2012 jako rodinná firma. Navázala na podnikání v oblasti výroby betonových produktů, která začala v roce 1993. Název společnosti je odvozen od příjmení jednatelů a zkratku PBS tvoří slova plast, beton a software, které specifikují oblasti, na které se firma orientuje.


Od roku 2012 se podnik začal věnovat i výrobě plastových jímek. Po dalších 3 letech (v roce 2015) se přidala produkce plastových bazénů. V roce 2018 byla připojena také výroba hliníkového zastřešení. Sídlo firmy a dílna, kde se produkuje zastřešení, se nachází v Klimkovicích nedaleko Ostravy. Výroba bazénů a jímek byla přemístěna do větších prostor v Ostravě-Heřmanicích.


V současnosti má firma 80 stálých zaměstnanců a je rozdělena na 4 střediska. Výrobky distribuuje hlavně v rámci České a Slovenské republiky, ale výjimkou nejsou ani zákazníci z celé střední Evropy. V současnosti se produkcí betonových výrobků již nezabývá. Nyní je jedním z předních výrobců bazénů, jímek a zastřešení v Česku a na Slovensku.


Díky vysoké kvalitě, příznivé ceně, osobnímu přístupu a rychlému dodání si získala mnoho spokojených zákazníků nejen v České republice, ale i ve střední Evropě. Výhodou je bezesporu doprava po celé České republice i Slovenské republice ZDARMA.


Přístup je jedinečný v tom, že ke každé zakázce přistupujeme individuálně, tudíž naše produkty vytváříme zákazníkům přímo na míru. Na trhu působíme více než 26 let a do budoucna se chceme zařadit mezi špičku v tomto oboru.
- Napište nám