Upravit možností cookies

Nejčastější dotazy


1) Jak probíhá montáž zastřešení?

Zastřešení k vám přijede kompletně smontované a na vás je pouze provrtání kolejí a přišroubování k podkladu. Následně se nasunou moduly. Návod, vrtáky a kotvící šrouby jsou součástí dodávky.


2) Jaký je rozdíl mezi dutinkovým a plným polykarbonátem (průhledným jako sklo)?

Dutinkový polykarbonát má výbornou UV stabilizaci, což vás ochrání před škodlivými vlivy slunečního UV záření, má lepší izolační vlastnosti a je méně náchylný na poškrábání či údržbu. Oproti tomu plný polykarbonát vypadá exkluzivněji a jeho UV vlastnosti jsou stejné jako dutinkový polykarbonát.


3) Nabízíte bezkolejnicové či jednokolejnicové zastřešení?

Bezkolejnicové a jednokolejnicové zastřešení nenabízíme, protože není stabilní a nevydrží nános sněhu.


4) Máme v bazéně žebřík, jaké vybrat zastřešení?

Žebřík musí být umístěn uprostřed kratší strany zastřešení a budete potřebovat příplatkovou výbavu dveře v čele. Je potřeba změřit, zda bazén i s žebříkem není delší než nabízené zastřešení.


5) Jak mi bude zastřešení doručeno?

Zastřešení k vám přijede na přívěsném vozíku a je možné ho složit pouze ručně. Na složení je potřeba mít zajištěné 3 lidi, které pomůžou řidiči se složením. Zastřešení se složí na desky, které má řidič u sebe.


6) Má zastřešení aretace (zajištění) a zámky?

Každý modul má dvě aretace (z obou stran). Pokud budete chtít zastřešení zamknout je potřeba si koupit potřebný počet zámečků (na dveře jeden a na každý modul jeden).- Napište nám